GÜLŞEHİR’DE YETKİLİ SENDİKA TÜRK EĞİTİM SEN

GÜLŞEHİR’DE YETKİLİ SENDİKA TÜRK EĞİTİM SEN Türk Eğitim Sen Gülşehir’de Yetkili Sendika olarak eğitim çalışanlarından aldığı gücü eğitimciler için kullanmaya devam ediyor. Gülşehir’de 15 Mayıs yetkili sendika belirleme sürecinde bugün Türk Eğitim Sen 135 üye, Ebs 109 üye şeklinde mutabakat metinleri imzalanmıştır. TES. Gülşehir ilçe başkanı Ümit Kılıç yaptığı açıklamada gecen sene eğitim çalışanları Türk […]

 GÜLŞEHİR’DE YETKİLİ SENDİKA TÜRK EĞİTİM SEN

18.05.2023 - 10:33

Güncelleme : 18.05.2023 - 10:33
GÜLŞEHİR’DE YETKİLİ SENDİKA TÜRK EĞİTİM SEN
Türk Eğitim Sen Gülşehir’de Yetkili Sendika olarak eğitim çalışanlarından aldığı gücü eğitimciler için kullanmaya devam ediyor.
Gülşehir’de 15 Mayıs yetkili sendika belirleme sürecinde bugün
Türk Eğitim Sen 135 üye,
Ebs 109 üye şeklinde mutabakat metinleri imzalanmıştır.
TES. Gülşehir ilçe başkanı Ümit Kılıç yaptığı açıklamada gecen sene eğitim çalışanları Türk Eğitim Sen’i Gülşehir’de yetkili sendika yapmışlardı. Bizde üzerimize yüklenen görev ile eğitim çalışanlarının istek ve taleplerini problemlerini çözme noktasında mücadelemizi sürdürdük. Mücadelemizde bizlere destek veren her bir üyemize, ilçe yönetim kurulumuza sonsuz güven ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Biz eğitim çalışanlarının büyük Türk milletinin hizmetindeyiz. Çalışanlardan aldığımız güçle geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ortaya koyduğu irade ve kuruluş değerlerimiz anayasamızın değiştirilemez hükümleri kırmızı çizgimizdir. Bunun yanında çalışanların sosyo ekonomik yaşam seviyelerini yükseltmek özlük ve mali haklarımızın savunulması için mücadele ederek eğitim çalışanlarının mutluluğunu ilke edinerek büyük ve müreffeh Türkiye idealiyle sendikal faaliyetlerimizi yerine getirme mücadelesi yapmaktayız. Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın