Görevini layıkıyla yerine getiren basınımızın bayramı kutlu olsun

Görevini layıkıyla yerine getiren basınımızın bayramı kutlu olsun NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı. Gazeteciliğin fedakarlık isteyen bir meslek olduğuna dikkat çeken Güneş, Nevşehir’de görev yapan tüm basın yayın kuruluşları mensuplarının ekonomik ve sosyal alanlarda daha iyi koşullarda mesleklerini icra etmeleri temennisinde bulundu. Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş […]

 Görevini layıkıyla yerine getiren basınımızın bayramı kutlu olsun

24.07.2021 - 11:32

Güncelleme : 24.07.2021 - 11:32

Görevini layıkıyla yerine getiren basınımızın bayramı kutlu olsun

NEVŞEHİR(MHA) Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı.

Gazeteciliğin fedakarlık isteyen bir meslek olduğuna dikkat çeken Güneş, Nevşehir’de görev yapan tüm basın yayın kuruluşları mensuplarının ekonomik ve sosyal alanlarda daha iyi koşullarda mesleklerini icra etmeleri temennisinde bulundu.

Karapınar Belediye Başkanı Yasin Güneş “İlkeli, tarafsız ve sorumlu habercilik anlayışı içerisinde çalışmalarını sürdüren basın mensuplarımızın 24 Temmuz Basın Bayramı’nı kutluyor, görevlerini yaparken hayatını kaybeden basın çalışanlarını rahmetle anıyor, basın camiamızın tüm mensuplarına sevgi ve selamlarımızı sunuyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın