Gizligider’e ziyaretler sürüyor

Gizligider’e ziyaretler sürüyor NEVŞEHİR(MHA) Tarım ve Orman Bakan yardımcısı olduğu günden beri kim nasıl ve ne zaman gittiği belli olmayanların Ebubekir Gizligider’e ziyaretleri sürüyor. Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Antrenörlerinden Resul Köstekçi de Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider’i ziyaret etti. Resul Köstekçi yanı sıra atletizm antrenörü Hakan Köstekçi, Nevşehir Belediyesi ve […]

 Gizligider’e ziyaretler sürüyor

29.04.2022 - 13:00

Güncelleme : 29.04.2022 - 13:00

Gizligider’e ziyaretler sürüyor

NEVŞEHİR(MHA) Tarım ve Orman Bakan yardımcısı olduğu günden beri kim nasıl ve ne zaman gittiği belli olmayanların Ebubekir Gizligider’e ziyaretleri sürüyor.

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atletizm Antrenörlerinden Resul Köstekçi de Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider’i ziyaret etti.

Resul Köstekçi yanı sıra atletizm antrenörü Hakan Köstekçi, Nevşehir Belediyesi ve Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sporcuları da vardı.

Gizligider’in sporculara ve güçlü bağları olduğu Köstekçi’ye samimi ve neşeli tavırları gözden kaçmadı.

Atletizm şampiyonu Duran Sütveren 12 yaşında iken 5 yıl önce yine Gizligider’e çiçek verdiği, sporcunun şu anda 17 yaşında olduğu dile getirilince Gizligider ve sporcular keyifli dakikalar yaşadı.

Bu ziyaretin sonucunda hoş sohbet ve Nevşehir’deki spor ve sporcular hakkında bilgi veren antrenörler, spora ve sporcuya desteklerini esirgemeyen Gizligider’e de teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın