Gerçeker TÜFAD başkanlığına yeniden seçildi

Gerçeker TÜFAD başkanlığına yeniden seçildi NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) Nevşehir Şubesi 4. Olağan Genel Kurul toplantısı düzenlendi. Genel kurula İl Müdürü Özdemir’de katıldı. Genel Kurula tek aday olarak giren Kenan Gerçeker yeniden başkanlık görevine seçilmiştir. Genel Kurulda konuşma yapan İl Müdürü Özdemir; Yapılan genel kurulun öncelikli olarak TÜFAD ailesine, hem de şehrimize hayırlı olmasını […]

 Gerçeker TÜFAD başkanlığına yeniden seçildi

05.07.2021 - 12:44

Güncelleme : 05.07.2021 - 12:44

Gerçeker TÜFAD başkanlığına yeniden seçildi

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) Nevşehir Şubesi 4. Olağan Genel Kurul toplantısı düzenlendi. Genel kurula İl Müdürü Özdemir’de katıldı.
Genel Kurula tek aday olarak giren Kenan Gerçeker yeniden başkanlık görevine seçilmiştir.

Genel Kurulda konuşma yapan İl Müdürü Özdemir; Yapılan genel kurulun öncelikli olarak TÜFAD ailesine, hem de şehrimize hayırlı olmasını dileyen Özdemir, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün en büyük paydaşlarından birinin TÜFAD olduğunu belirtti. Özdemir ayrıca ilimize kazandırılması planlanan yatırımlar, projeler ve faaliyetler hakkında da detaylı bilgi verdi. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) Nevşehir Şubesine yeniden başkan olarak seçilen Kenan Gerçeker’i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın