Genel Sekreter Duru’dan 15 Temmuz mesajı

Genel Sekreter Duru’dan 15 Temmuz mesajı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Özel idaresi Genel Sekreteri Kamil Duru, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Duru mesajında; “Demokratik düzenimizi hedef alarak ülkemizin bekasını, Devletimizin bölünmez bütünlüğünü milli birlik ve beraberliğimizi parçalamaya yönelik 15 Temmuz hain darbe girişiminin milli irade tarafından eşine ender rastlanır bir kahramanlık […]

 Genel Sekreter Duru’dan 15 Temmuz mesajı

15.07.2021 - 11:43

Güncelleme : 15.07.2021 - 11:43

Genel Sekreter Duru’dan 15 Temmuz mesajı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Özel idaresi Genel Sekreteri Kamil Duru, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Duru mesajında; “Demokratik düzenimizi hedef alarak ülkemizin bekasını, Devletimizin bölünmez bütünlüğünü milli birlik ve beraberliğimizi parçalamaya yönelik 15 Temmuz hain darbe girişiminin milli irade tarafından eşine ender rastlanır bir kahramanlık örneğiyle bertaraf edilişinin 5’inci yılını idrak etmiş bulunmaktayız. 15 Temmuz darbe girişiminin ilk anlarından itibaren Nevşehirli hemşehrilerimiz de vatanına, milletine ve bayrağına mutlak bir iradeyle sahip çıkmış ve açık ve net olarak demokrasiden ve milli iradeden yana tavır koymuştur. Bu duygu ve düşüncelerle; 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü’nün beşinci  yıldönümünde bağımsızlığımız ve demokrasimiz uğruna mücadele veren 15 Temmuz şehitlerimize ve tarih boyunca aynı ortak mukaddes değerlerimiz uğruna canlarını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyor, en derin saygılarımı sunuyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın