Genel Sekreter Duru sahada çalışmaları inceledi

Genel Sekreter Duru sahada çalışmaları inceledi NEVŞEHİR(MHA) İl Özel İdaresi Genel Sekreter Kamil Duru, yeni yılın ilk gününde Nevşehir Merkez başta olmak üzere çeşitli köylerde devam eden çalışmaları yerinde takip etti. Genel Sekreter, beraberindeki daire çalışanları ile birlikte yeni yılın ilk gününde ekiplerince Nevşehir merkez başta olmak üzere köylerde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek bilgiler […]

 Genel Sekreter Duru sahada çalışmaları inceledi

02.01.2021 - 10:23

Güncelleme : 02.01.2021 - 10:23

Genel Sekreter Duru sahada çalışmaları inceledi

NEVŞEHİR(MHA) İl Özel İdaresi Genel Sekreter Kamil Duru, yeni yılın ilk gününde Nevşehir Merkez başta olmak üzere çeşitli köylerde devam eden çalışmaları yerinde takip etti.

Genel Sekreter, beraberindeki daire çalışanları ile birlikte yeni yılın ilk gününde ekiplerince Nevşehir merkez başta olmak üzere köylerde devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek bilgiler aldı.

Zaman zaman vatandaşların talep ve isteklerini de dinleyen Genel Sekreter Duru, ilk olarak gençlerin daha iyi koşullarda spor yapabilmeleri için 3 nolu çim sahada İdaremizce yapılan çalışmaları Gençlik Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir ile birlikte yerinde tetkik etti.

Daha sonra Ürgüp İlçesine bağlı Mazı Köyü içerisindeki sıcak asfalt çalışmalarını yakından takip eden Genel Sekreter, Acıgöl İlçesine bağlı Kozluca Köyünde ki metruk binaların yıkım ve çevre düzenlemesini yerinde izledi.

Genel Sekreter Duru, son olarak Kozaklı sanayi bölgesi içerisindeki kumlama çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın