“Gazeteciler Dünya’nın en önemli mesleğini icra ediyor”

 “Gazeteciler Dünya’nın en önemli mesleğini icra ediyor” Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Osman Koca, zor şartlar altında çalışan gazetecilerin Dünya’nın en önemli mesleklerinden birini icra ettiğini söyledi. Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Osman Koca, 21 Ekim Dünya gazeteciler Günü dolayısıyla açıklamada bulundu. Gece gündüz demeden zor şartlar altında görevini yürütmeye çalışan gazetecilerin Dünya’nın […]

 “Gazeteciler Dünya’nın en önemli mesleğini icra ediyor”

21.10.2020 - 17:10

Güncelleme : 21.10.2020 - 17:10

 “Gazeteciler Dünya’nın en önemli mesleğini icra ediyor”

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Osman Koca, zor şartlar altında çalışan gazetecilerin Dünya’nın en önemli mesleklerinden birini icra ettiğini söyledi.

Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Osman Koca, 21 Ekim Dünya gazeteciler Günü dolayısıyla açıklamada bulundu. Gece gündüz demeden zor şartlar altında görevini yürütmeye çalışan gazetecilerin Dünya’nın en önemli mesleğini icra ettiğine vurgu yaparak, “Toplumsal bilinci ve kamu yararını gözeterek, uzun çalışma saatlerini ve zorlu çalışma koşullarını önemsemeden basın yayın kuruluşlarında fedakarca çalışan, gelişmeleri halkımız ile paylaşma yolunda emek harcayan, özellikle şehrin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminin tanıtılmasında aktif olarak görev alan tüm kıymetli meslektaşlarımızı 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü kutluyor, meslek hayatlarında başarılar diliyorum. “ dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın