Federasyon Başkanı Beşer’den organ bağışı çağrısı

Federasyon Başkanı Beşer’den organ bağışı çağrısı NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Sanayi ve iş Dünyası Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Habibe Beşer, başta KAPSİFED üyeleri olmak üzere bütün duyarlı vatandaşları organ bağışında bulunmaya, konuya duyarlılık göstermeye çağırdı. Organ bağışında bulunmak isteyenlerin hastaneye bile gitmeden e-devlet üzerinden gerekli işlemleri rahatlıkla yaptırabileceklerine de dikkat çeken Kapadokya Sanayi ve iş Dünyası Federasyonu […]

 Federasyon Başkanı Beşer’den organ bağışı çağrısı

04.11.2020 - 19:43

Güncelleme : 04.11.2020 - 19:43

Federasyon Başkanı Beşer’den organ bağışı çağrısı

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Sanayi ve iş Dünyası Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Habibe Beşer, başta KAPSİFED üyeleri olmak üzere bütün duyarlı vatandaşları organ bağışında bulunmaya, konuya duyarlılık göstermeye çağırdı.

Organ bağışında bulunmak isteyenlerin hastaneye bile gitmeden e-devlet üzerinden gerekli işlemleri rahatlıkla yaptırabileceklerine de dikkat çeken Kapadokya Sanayi ve iş Dünyası Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Habibe Beşer, “Her yıl on binlerce insanın iyileşmek için organ nakli beklediğini biliyor muydunuz?. İhtiyaç sahibi olan hastalara organ bağışında bulunmak için sizleri farkındalığa davet ediyoruz. Haydi şimdi Bağış yapmaya https://t.co/gGKnuGV8YM. Dünyaya  iz bırakın #OrganBağışıHaftası Kapadokya Sifed Dernek ve üyeleri hastaneye gitmeden e- devlet üzerinden bağışımızı yapalım. Bu Dünyadan göçüp giden çürüyen bedenlerimiz olacak. Hayat kurtarıp dünyada iz bırakmaya var mısınız?” dedi.  

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın