EĞLENEREK ÖĞRENMEYE DEVAM EDİYORUZ

ALTINYILDIZ ANAOKULU YAZ OKULUNDA EĞLENEREK ÖĞRENMEYE DEVAM EDİYORUZ   Altınyıldız Kreş ve Anaokulu çocukların ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığı yaz okulu programı ile göz dolduruyor. Yaz okulu, zengin içeriği ve etkinlikleri ile çocuklara dolu dolu geçirecekleri bir tatil imkânı sunuyor. Yaz okulumuzda çocuklarımızın liderlik, özgüven ve yaratıcılıklarını geliştirmek, grup içinde iletişimini ve ekip çalışmasını güçlendirmek için […]

 EĞLENEREK ÖĞRENMEYE DEVAM EDİYORUZ

09.07.2021 - 17:30

Güncelleme : 09.07.2021 - 17:30

ALTINYILDIZ ANAOKULU YAZ OKULUNDA EĞLENEREK ÖĞRENMEYE DEVAM EDİYORUZ

 

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu çocukların ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığı yaz okulu programı ile göz dolduruyor.

Yaz okulu, zengin içeriği ve etkinlikleri ile çocuklara dolu dolu geçirecekleri bir tatil imkânı sunuyor.

Yaz okulumuzda çocuklarımızın liderlik, özgüven ve yaratıcılıklarını geliştirmek, grup içinde iletişimini ve ekip çalışmasını güçlendirmek için eğlenceli- öğretici etkinliklerimiz ile kendilerini geliştirme olanakları sağlıyoruz.

Bahçe oyunları, mutfak etkinlikleri, kalem tutma becerilerini destekleyici etkinlikler ve çok daha fazlasıyla çocuklarımız hem öğreniyor, hem eğleniyor.

İlimizin ve bölgemizin en büyük, en donanımlı kreş ve anaokulundan Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda çocuklarımız geleceğe bir adım önde başlasın

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın