Eczacılara aidat uyarısı

Eczacılara aidat uyarısı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Eczacılar Odası Başkanlığı, üyelerini Şubat ayı sonuna kadar aidatları ödemeleri uyarısında bulundu. Açıklamada; “6643 Sayılı Türk Eczacıları Birliği Kanunu’nun 55/b maddesine istinaden, yıllık aidatın en geç Şubat ayı sonuna kadar ödenmesi gerekmektedir. Yardımlaşma Sandığı ve Afet Fonu borcu olmayan eczanelere Birliğimiz iştiraki TEB Artı Sigorta Brokerliği A.Ş.tarafından Eczane Sigortası bedelsiz yapılacaktır […]

 Eczacılara aidat uyarısı

11.02.2021 - 11:15

Güncelleme : 11.02.2021 - 11:15

Eczacılara aidat uyarısı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Eczacılar Odası Başkanlığı, üyelerini Şubat ayı sonuna kadar aidatları ödemeleri uyarısında bulundu.

Açıklamada; “6643 Sayılı Türk Eczacıları Birliği Kanunu’nun 55/b maddesine istinaden, yıllık aidatın en geç Şubat ayı sonuna kadar ödenmesi gerekmektedir. Yardımlaşma Sandığı ve Afet Fonu borcu olmayan eczanelere Birliğimiz iştiraki TEB Artı Sigorta Brokerliği A.Ş.tarafından Eczane Sigortası bedelsiz yapılacaktır Ayrıca Reçete Tevzi işlemleri Eczacı Bilgi Sistemi içerisinde gerçekleştirildiğinden Eczacı Bilgi Sistemi üzerinde borcu bulunan üyelerimizin, borçlarını ödememeleri halinde, sisteme girişleri mümkün olmayacaktır. Meslektaşlarımızın reçete tevzi girişinde ve eczane sigortasında sorun yaşamamaları için 2021yılı oda aidat, yardımlaşma sandığı v.s. gibi borçlarını şubat ayı sonuna kadar ödemelerini rica ederiz” denildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın