Cumhuriyetimizin 99. yaşı kutlu olsun

Cumhuriyetimizin 99. yaşı kutlu olsun NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Özmen mesajında: “Esareti kabullenmemiş, inandığı ülküler etrafında hür iradesi ile Cumhuriyeti bizlere armağan etmiş atalarımızın büyük hatırasına olan inancımız ve derin bağlılığımızla, Cumhuriyet’in 99. yıldönümünü kutlamanın heyecanı ve gururu içerisindeyim. Bugüne kadar ülkemize, vatanımıza saldıran düşmanların […]

 Cumhuriyetimizin 99. yaşı kutlu olsun

29.10.2022 - 12:16

Güncelleme : 29.10.2022 - 12:16

Cumhuriyetimizin 99. yaşı kutlu olsun

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Özmen mesajında: “Esareti kabullenmemiş, inandığı ülküler etrafında hür iradesi ile Cumhuriyeti bizlere armağan etmiş atalarımızın büyük hatırasına olan inancımız ve derin bağlılığımızla, Cumhuriyet’in 99. yıldönümünü kutlamanın heyecanı ve gururu içerisindeyim.
Bugüne kadar ülkemize, vatanımıza saldıran düşmanların hain emellerine; birlik, beraberlik ve kardeşlik ruhuyla karşı koyan Aziz Milletimiz, milli ve manevi değerlerine yönelecek her türlü saldırıyı bundan sonra da aynı güç ve kararlılıkla ortadan kaldıracaktır” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın