Cumhuriyetimiz demokrasimizin temel taşı

Cumhuriyetimiz demokrasimizin temel taşı NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Abdulgani Altınışık, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Cumhuriyetimizin kuruluşunun yıldönümünde millet olarak çok büyük gurur yaşadıklarını belirten Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Altınışık, “Cumhuriyetimizin kuruluş yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşamaktayız. Cumhuriyet Bayramı, Milletimiz için her geçen gün daha büyük bir önem taşımaktadır. […]

 Cumhuriyetimiz demokrasimizin temel taşı

28.10.2020 - 12:14

Güncelleme : 28.10.2020 - 12:14

Cumhuriyetimiz demokrasimizin temel taşı

NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Abdulgani Altınışık, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun yıldönümünde millet olarak çok büyük gurur yaşadıklarını belirten Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Altınışık, “Cumhuriyetimizin kuruluş yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşamaktayız. Cumhuriyet Bayramı, Milletimiz için her geçen gün daha büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü Cumhuriyet, demokrasimizin temel taşı, topraklarımız içerisinde yaşayan herkesin gelecekteki en büyük güvencesidir. Cumhuriyetimizin kazanılmasında gözlerini kırpmadan canlarını veren Şehitlerimize rahmet dilerken, tüm Milletimizin ve Nevşehir halkımızın 29 Ekim Cumhuriyet bayramını bütün samimiyetimizle kutlarız” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın