Cumhuriyet geleceğimizdir

Cumhuriyet geleceğimizdir NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında Cumhuriyetin kazanılmasında ve bugünlere kadar getirilmesinde canlarını veren Şehitlerimize ve gazilerimize tüm Türk Milletinin minnettar olduğunu dile getirdi. Cumhuriyetimizin kuruluşunun Yıldönümünde millet olarak çok büyük gurur yaşadıklarına işaret eden Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, “Cumhuriyetimizin […]

 Cumhuriyet geleceğimizdir

28.10.2020 - 12:34

Güncelleme : 28.10.2020 - 12:34

Cumhuriyet geleceğimizdir

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında Cumhuriyetin kazanılmasında ve bugünlere kadar getirilmesinde canlarını veren Şehitlerimize ve gazilerimize tüm Türk Milletinin minnettar olduğunu dile getirdi.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun Yıldönümünde millet olarak çok büyük gurur yaşadıklarına işaret eden Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya, “Cumhuriyetimizin Kuruluş Yıldönümünü aydınlık bir geleceğe ilham verecek şekilde Kutlamanın Mutluluğunu yaşamaktayız. Her Yıl 29 Ekim’de Kutladığımız Cumhuriyet Bayramı, Milletimiz için her geçen gün daha büyük bir önem taşımaktadır. Çünkü Cumhuriyet, bizlerin en büyük sevdası, ülke topraklarımız içerisinde yaşayan herkesin gelecekteki en büyük güvencesidir. Atalarımızın bu değerli mirasına sahip çıkmak ve korumak hepimizin en büyük görevidir. Tüm vatandaşlarımızın Cumhuriyet Bayramı Kutlu Olsun” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın