“Cumhur İttifakı olarak çok dikkatli olmalıyız”

“Cumhur İttifakı olarak çok dikkatli olmalıyız” NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Cumhur İttifakı olarak çok dikkatli olunması gerektiğine dikkat çekti. Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin Kasabasında belediyenin düzenlediği iftar yemeğine katılan ve burada konuşan AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, “Ramazan ayının son günlerine geldik. Pandemi dolayısıyla iki yıldır yüz yüze gelebilmek bile zor […]

 “Cumhur İttifakı olarak çok dikkatli olmalıyız”

30.04.2022 - 10:42

Güncelleme : 30.04.2022 - 10:42

“Cumhur İttifakı olarak çok dikkatli olmalıyız”

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Cumhur İttifakı olarak çok dikkatli olunması gerektiğine dikkat çekti.

Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin Kasabasında belediyenin düzenlediği iftar yemeğine katılan ve burada konuşan AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, “Ramazan ayının son günlerine geldik. Pandemi dolayısıyla iki yıldır yüz yüze gelebilmek bile zor oluyordu. Ama inşallah bundan sonra Ramazanlarımız böyle hep birlikte geçer. Allah’ım birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Çok zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bakın Cumhur ittifakının güzel bir örneğini burada hep birlikte görüp yaşıyoruz. Gerçekten çok dikkatli olmamız gerek. Türkiye üzerinde oynanan oyunları görüyoruz. Bizim bu ülkeye ve bu ittifaka sahip çıkmamız gerekiyor. Öncelikle genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye bu ittifak için teşekkür ediyorum. Onlar vesile oldu, bizlerde burada bir araya gelmiş olduk” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın