CHP’li başkanlar Kılıçdaroğlu ile görüştü

CHP’li başkanlar Kılıçdaroğlu ile görüştü NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez ve beraberindeki ilçe başkanları Parti Genel Merkezinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Görüşmeye ilişkin Başkan Gülmez, “CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ürgüp ilçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, Derinkuyu ilçe Başkanı Taner İnce ve Yazıhüyük beldemizden Cumali Aydoğan’la ziyaret ettik. Genel […]

 CHP’li başkanlar Kılıçdaroğlu ile görüştü

05.08.2021 - 11:29

Güncelleme : 05.08.2021 - 11:58

CHP’li başkanlar Kılıçdaroğlu ile görüştü

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez ve beraberindeki ilçe başkanları Parti Genel Merkezinde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü.

Görüşmeye ilişkin Başkan Gülmez, “CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ürgüp ilçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy, Derinkuyu ilçe Başkanı Taner İnce ve Yazıhüyük beldemizden Cumali Aydoğan’la ziyaret ettik. Genel Başkanımızın göstermiş olduğu yakın ilgiye teşekkür ederiz” paylaşımında bulundu.

Söz konusu ziyarete ilişkin CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy ise; “Sayın Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu ile verimli bir sohbet gerçekleştirdik. Ürgüp’ten selam götürdüm. Ankara’dan güzel haberlerle dönüyorum” değerlendirmesinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın