CHP’de ilçe kongreleri kazanı kaynıyor

CHP’de ilçe kongreleri kazanı kaynıyor NEVŞEHİR(MHA) Milletvekilliği seçimlerinde 40 yıl sonra elde ettiği vekilliği kaybeden, Cumhurbaşkanlığı seçiminde de Nevşehir’de de umduğunu bulamayan Cumhuriyet Halk Partisinde kongre kazanı kaynıyor. Parti genel merkezinin kararıyla yurt genelinde başlayacak olan ilçe kongrelerinde mevcut ilçe başkanları ve yönetimlerinin görevlerine devam etmeyecekleri de belirsizliğini koruyor. Belirsizliğin en derinden hissedildiği ilçelerden biri […]

 CHP’de ilçe kongreleri kazanı kaynıyor

13.06.2023 - 12:06

Güncelleme : 13.06.2023 - 12:06

CHP’de ilçe kongreleri kazanı kaynıyor

NEVŞEHİR(MHA) Milletvekilliği seçimlerinde 40 yıl sonra elde ettiği vekilliği kaybeden, Cumhurbaşkanlığı seçiminde de Nevşehir’de de umduğunu bulamayan Cumhuriyet Halk Partisinde kongre kazanı kaynıyor.

Parti genel merkezinin kararıyla yurt genelinde başlayacak olan ilçe kongrelerinde mevcut ilçe başkanları ve yönetimlerinin görevlerine devam etmeyecekleri de belirsizliğini koruyor. Belirsizliğin en derinden hissedildiği ilçelerden biri de CHP Merkez ilçe başkanlığı.

3 Dönemdir merkez ilçe başkanı olarak görev yapan Semasi Yücel’in yapılacak olan merkez ilçe kongresinde aday olmayı düşünmediği, partinin önemli emektarlarından Nejdet Aşıcı’nın ilçe başkanlığı için liste oluşturma gayreti içerisinde bulunduğu parti kulislerinde konuşuluyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın