CHP heyeti 5 ilçede ziyaretlerde bulundu

CHP heyeti 5 ilçede ziyaretlerde bulundu NEVŞEHİR(MHA) CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez’in başkanlığında 6 Milletvekili ve parti yöneticilerinin oluşturduğu heyet Nevşehir İl merkezindeki temaslarının ardından 4 ilçe de daha ziyaretlerde bulundu. İlçelerde de Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek sorunlarını dinleyen CHP heyetine gösterilen misafirperverlikten dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını kaydeden İl Başkanı Kamil Gülmez, […]

 CHP heyeti 5 ilçede ziyaretlerde bulundu

19.08.2021 - 12:10

Güncelleme : 19.08.2021 - 12:10

CHP heyeti 5 ilçede ziyaretlerde bulundu

NEVŞEHİR(MHA) CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez’in başkanlığında 6 Milletvekili ve parti yöneticilerinin oluşturduğu heyet Nevşehir İl merkezindeki temaslarının ardından 4 ilçe de daha ziyaretlerde bulundu.

İlçelerde de Sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek sorunlarını dinleyen CHP heyetine gösterilen misafirperverlikten dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını kaydeden İl Başkanı Kamil Gülmez, ” CHP Tokat Milletvekili Sayın Kadim Durmaz, Yozgat milletvekili Ali Keven, İlçe Başkanlarımız, İl örgütümüzle, İlçe örgütlerimizle Hacıbektaş, Gülşehir, Acıgöl, Derinkuyu ve Ürgüp ilçelerimizde sivil toplum örgütlerini ziyaret ettik. Sivil toplum kuruluşlarına göstermiş olduklarını ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın