Çetin, TÜRKAV il başkanlığını ziyaret etti

Çetin, TÜRKAV il başkanlığını ziyaret etti NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Turgay Çetin, TÜRKAV İl Başkanı A.Bahadır Ceylan ve Yönetim Kuruluna iade-i ziyarette bulundu. Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilcisi ve Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Turgay Çetin, Şube Başkan Yardımcıları Ramazan Gündüz, Savaş Şimşek ve Metin Şahin tarafından gerçekleştirilen ziyarette, ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunuldu. […]

 Çetin, TÜRKAV il başkanlığını ziyaret etti

10.07.2021 - 19:03

Güncelleme : 10.07.2021 - 19:03

Çetin, TÜRKAV il başkanlığını ziyaret etti

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Turgay Çetin, TÜRKAV İl Başkanı A.Bahadır Ceylan ve Yönetim Kuruluna iade-i ziyarette bulundu.

Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilcisi ve Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Turgay Çetin, Şube Başkan Yardımcıları Ramazan Gündüz, Savaş Şimşek ve Metin Şahin tarafından gerçekleştirilen ziyarette, ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunuldu.

Ziyarette açıklamada bulunan Çetin, “Birlik ve beraberliğimiz dün olduğu gibi bugün ve yarında devam edecektir. TÜRKAV ve Türkiye Kamu-Sen ayrılmaz bir bütünün parçalarıdır. Türk gibi düşünüp, Türk gibi yaşayan Türkiye sevdalısı gönüllerin bir araya geldiği Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütleridir. TÜRKAV ve Türkiye Kamu-Sen “Bizim ilkemiz önce ülkemiz” anlayışını benimsemiş sivil toplum örgütleridir” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın