Camiler ve din görevlileri haftası nedeniyle Mevlidi Şerif okundu

Camiler ve din görevlileri haftası nedeniyle Mevlidi Şerif okundu NEVŞEHİR(MHA) Diyanet İşleri Başkanlığınca ülkemiz genelinde her yıl 01- 07 Ekim tarihleri arasında kutlanmakta olan “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” münasebetiyle Nevşehir İl Müftülüğü tarafından Bekirefendi Camiinde mevlit programı düzenlenerek vefat eden din görevlileri için dualar edildi. Tüm dünyada etkili olan yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınına […]

 Camiler ve din görevlileri haftası nedeniyle Mevlidi Şerif okundu

05.10.2020 - 11:31

Güncelleme : 05.10.2020 - 11:31

Camiler ve din görevlileri haftası nedeniyle Mevlidi Şerif okundu

NEVŞEHİR(MHA) Diyanet İşleri Başkanlığınca ülkemiz genelinde her yıl 01- 07 Ekim tarihleri arasında kutlanmakta olan “Camiler ve Din Görevlileri Haftası” münasebetiyle Nevşehir İl Müftülüğü tarafından Bekirefendi Camiinde mevlit programı düzenlenerek vefat eden din görevlileri için dualar edildi.

Tüm dünyada etkili olan yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında maske takılarak ve sosyal mesafe kuralları gözetilerek düzenlenen mevlit programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Nevşehir İl Müftülüğü ilahi grubu tarafından okunan mevlidin ardından, ahirete intikal etmiş din görevlileri için dualar edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın