Bayramınız mübarek, sağlıklı ve huzurlu olsun

Bayramınız mübarek, sağlıklı ve huzurlu olsun NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Kahraman Kaya, tüm İslam Aleminin, Nevşehir halkının kurban bayramını kutladı. Kaya, “Bayramlarda birlik, beraberlik ve dayanışmamızı arttırmalı, geleceğe dönük umutlarımızı her koşulda korumalıyız. Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini sadece bayram günlerinde değil, yaşamın her alanında ve tüm ilişkilerimizde hatırlamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm […]

 Bayramınız mübarek, sağlıklı ve huzurlu olsun

20.07.2021 - 13:43

Güncelleme : 20.07.2021 - 13:45

Bayramınız mübarek, sağlıklı ve huzurlu olsun

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ziraat Odası Başkanı Kahraman Kaya, tüm İslam Aleminin, Nevşehir halkının kurban bayramını kutladı.

Kaya, “Bayramlarda birlik, beraberlik ve dayanışmamızı arttırmalı, geleceğe dönük umutlarımızı her koşulda korumalıyız. Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini sadece bayram günlerinde değil, yaşamın her alanında ve tüm ilişkilerimizde hatırlamalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm vatandaşlarımızın, tüm Çiftçilerimizin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın