Başkan Salaş’dan Taziye Mesajı

Başkan Salaş’dan Taziye Mesajı Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Kuzey Marmara Otoyolu üzerinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden Nevşehir’in değerli iş insanı, Kazakistan Fahri Konsolosu Halil Uluer ,eşi Fatma Uluer ile yakınları Ayşe ve Mehmet Demirhan için taziye mesajı yayınladı.   İlgili Haber MHP’de devir teslim töreni yapıldı Başkan Salaş mesajında; “Nevşehir’in […]

 Başkan Salaş’dan Taziye Mesajı

28.04.2021 - 4:40

Güncelleme : 28.04.2021 - 4:40

Başkan Salaş’dan Taziye Mesajı

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Kuzey Marmara Otoyolu üzerinde meydana gelen kazada hayatını kaybeden Nevşehir’in değerli iş insanı, Kazakistan Fahri Konsolosu Halil Uluer ,eşi Fatma Uluer ile yakınları Ayşe ve Mehmet Demirhan için taziye mesajı yayınladı.

 

Başkan Salaş mesajında; “Nevşehir’in değerli işadamı Kazakistan Cumhuriyeti Nevşehir Fahri Konsolosu, Şehrimizin sevilen iş insanı Dr. Halil Uluer ve eşi Fatma Uluer ile yakınlarının geçirdikleri elim bir trafik kazası sonucu vefatını büyük üzüntüyle öğrendim. Kendilerine Allah’tan rahmet, kederli ailesi, yakınları ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanları cennet olsun” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın