BAŞKAN PARMAKSIZ’IN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN PARMAKSIZ’IN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Parmaksız mesajında, Milli birlik ve egemenlik şüphesiz ki bir ülkenin en kıymetli unsurudur. Ülkemizde de 15 Temmuz 2016’da milli birlik […]

 BAŞKAN PARMAKSIZ’IN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

14.07.2021 - 10:51

Güncelleme : 14.07.2021 - 10:51

BAŞKAN PARMAKSIZ’IN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Parmaksız mesajında, Milli birlik ve egemenlik şüphesiz ki bir ülkenin en kıymetli unsurudur. Ülkemizde de 15 Temmuz 2016’da milli birlik ve egemenliğimize bir saldırı gerçekleşmiş, devlet kurumları içine yuvalanan hain bir kitle tarafından darbe girişiminde bulunulmuş ancak aziz milletimizce buna müsaade edilmemiştir.

Milletin birliği ve iradesi ile amacına ulaşamayan bu acımasız saldırının yıldönümünde, karanlık ve art niyetli girişimi bir kez daha kınıyor, milli değerlerimize ve egemenliğimize sahip çıkmanın en önemli vazifelerimizden biri olduğunu bir kez daha yinelemek istiyorum.

Ülkemizin bir daha böylesi acı tecrübeler yaşamamasını yürekten temenni ederken, 15 Temmuz şehitlerimizi rahmetle anıyor ve gazilerimize esenlikler diliyorum

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın