BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Parmaksız, ” Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edildiği bu müstesna geceyi bir kez daha eda etmenin mutluluğunu yaşayacağız” dedi. […]

 BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI

26.01.2023 - 9:11

Güncelleme : 26.01.2023 - 9:11

BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Parmaksız, ” Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edildiği bu müstesna geceyi bir kez daha eda etmenin mutluluğunu yaşayacağız” dedi.

Başkan Parmaksız mesajında, mübarek üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili’nin tüm İslam Alemine birlik, beraberlik, sevgi, barış ve kardeşliğe vesile olmasını diledi. Regaip Kandili’nin insanları birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını artıran, insanoğlunun gönül dünyasının da aydınlanmasına vesile olan mübarek bir gece olduğuna dikkati çeken Başkan Parmaksız, “Üç ayların da başlangıcı olan Regaib Kandili, insanoğlu için manevi bir fırsattır. Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edildiği bu müstesna geceyi bir kez daha hep birlikte eda etmenin mutluluğunu yaşayacağız.
Bu düşüncelerle tüm hemşerilerimizin mübarek Regaip Kandili’ni kutlar, bu kutlu gecenin insanlığa ve tüm İslam Alemine huzur, barış ve hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın