BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız,” Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz ”dedi. Tüm İslam âleminin kurban bayramını tebrik eden Başkan Parmaksız, mesajında şunları kaydetti:“Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı mübarek […]

 BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

19.07.2021 - 10:56

Güncelleme : 19.07.2021 - 10:56

BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız,” Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz ”dedi. Tüm İslam âleminin kurban bayramını tebrik eden Başkan Parmaksız, mesajında şunları kaydetti:“Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz.

Öncelikle bu önemli ve anlamlı günlerin Nevşehirimiz, Ülkemiz, İslam Alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor; daha nice bayramlara sağlık, mutluluk ve huzur içinde ulaşmayı Yüce Rabbimizden temenni ediyorum.

Bayramlar, toplumda karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren müstesna günlerdir.

İnsanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olan bayramlar, toplumsal hayatımız açısından da çok büyük bir öneme ve değere sahiptir.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın