Başkan Özçelik, Nar’daki pazaryeriyle ilgili istişareye geldi

Başkan Özçelik, Nar’daki pazaryeriyle ilgili istişareye geldi NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze bağlı Nar kasabasında belediyenin girişimleriyle bir pazaryeri oluşturulması planlanıyor. Bu amaçla Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen’i oda başkanlığında ziyaret eden Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik konuyla ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. İlgili Haber ALTINYILDIZ KOLEJİNDE KUTLU DOĞUM PROGRAMI Ziyarete ilişkin Oda Başkanı Selim Özmen, […]

 Başkan Özçelik, Nar’daki pazaryeriyle ilgili istişareye geldi

18.02.2021 - 11:49

Güncelleme : 18.02.2021 - 11:49

Başkan Özçelik, Nar’daki pazaryeriyle ilgili istişareye geldi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze bağlı Nar kasabasında belediyenin girişimleriyle bir pazaryeri oluşturulması planlanıyor.

Bu amaçla Nevşehir Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen’i oda başkanlığında ziyaret eden Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik konuyla ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarete ilişkin Oda Başkanı Selim Özmen, “Nar belediye başkanımız Sayın Süleyman Özçelik ziyaretimize gelip Kasabada yapacak olduğu Pazar yeri halkında ve oradaki esnaflarımızla ilgili istişare edip gönül birlikteliğine vardık. Bizlerin Pazar esnafı olarak çalışkan ve insana değer veren, Candan insanlara her zaman kapımız ve gönlümüz açıktır.  Hoş geldiler, Sefa’lar getirdiler” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın