Başkan Özcan’dan Kaymakama teşekkür plaketi

Başkan Özcan’dan Kaymakama teşekkür plaketi NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Adem Özcan, Pandemi sürecinde ilçedeki esnaf ve sanatkarlara yönelik maddi ve manevi katkılarından dolayı İlçe Kaymakamına teşekkür plaketi sundu. Başkan Özcan, “Acıgöl Kaymakamımız Sayın Doğukan Koyuncu’yu makamında ziyaret ederek pandemi döneminde esnaf ve sanatkarlarımıza göstermiş olduğu maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür plaketi […]

 Başkan Özcan’dan Kaymakama teşekkür plaketi

12.01.2021 - 11:36

Güncelleme : 12.01.2021 - 11:36

Başkan Özcan’dan Kaymakama teşekkür plaketi

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Adem Özcan, Pandemi sürecinde ilçedeki esnaf ve sanatkarlara yönelik maddi ve manevi katkılarından dolayı İlçe Kaymakamına teşekkür plaketi sundu.

Başkan Özcan, “Acıgöl Kaymakamımız Sayın Doğukan Koyuncu’yu makamında ziyaret ederek pandemi döneminde esnaf ve sanatkarlarımıza göstermiş olduğu maddi ve manevi desteklerinden dolayı teşekkür plaketi sunduk. Sayın Kaymakamımız her daim ilçemiz esnaf ve sanatkarlarının yanında olduğunu bir kez daha yeniledi. Kendilerine verdiği desteklerden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın