BAŞKAN OSMAN SÜSLÜ’DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

UÇHİSAR BELEDİYE BAŞKANIMIZ OSMAN SÜSLÜ’DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkanımız Osman Süslü yayımladığı mesajında: “Halkın, tarafsız, doğru, ilkeli ve eksiksiz haber akışıyla bilgilendirilmesi şeffaf ve demokratik toplum olmanın başlıca şartlarından biridir. Sosyal medya ve internet haberciliğinde yaşanan hızlı gelişmeyle birlikte teknolojinin […]

 BAŞKAN OSMAN SÜSLÜ’DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

10.01.2021 - 14:41

Güncelleme : 10.01.2021 - 14:41

UÇHİSAR BELEDİYE BAŞKANIMIZ OSMAN SÜSLÜ’DEN ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
Uçhisar Belediye Başkanımız Osman Süslü 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkanımız Osman Süslü yayımladığı mesajında: “Halkın, tarafsız, doğru, ilkeli ve eksiksiz haber akışıyla bilgilendirilmesi şeffaf ve demokratik toplum olmanın başlıca şartlarından biridir. Sosyal medya ve internet haberciliğinde yaşanan hızlı gelişmeyle birlikte teknolojinin yakından takip edilmesi gereklidir ancak bu mecrada doğru ve tarafsız habercilik her zamankinden daha önemli hale gelmiştir. Halkımızın doğru ve tarafsız bilgilerle gelişmelerden haberdar edilmesi, bilinçli bir toplumun da vazgeçilmez şartıdır.
Bu vesileyle Topluma haber aktarımını sağlamak adına gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeksizin canla başla ve büyük bir özveri ile çalışan tüm basın mensuplarının ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın