Başkan Kestiren’den Artunay’a teşekkür plaketi

Başkan Kestiren’den Artunay’a teşekkür plaketi NEVŞEHİR(MHA) Bağımsız Türkiye Partisi Merkez İlçe Başkanı Menderes Kestiren İl Emniyet Müdürlüğü görevinden emekliye ayrılan Mehmet Artunay’a teşekkür plaketi takdim etti. Bir süredir veda ziyaretlerinde bulunan Mehmet Artunay Nevşehir’den uğurlandı. Uğurlama programına katılarak Nevşehir’e yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine bizzat teşekkür eden BTP Merkez İlçe Başkanı Menderes Kestiren Artunay’a bir de […]

 Başkan Kestiren’den Artunay’a teşekkür plaketi

11.05.2022 - 13:09

Güncelleme : 11.05.2022 - 13:09

Başkan Kestiren’den Artunay’a teşekkür plaketi

NEVŞEHİR(MHA) Bağımsız Türkiye Partisi Merkez İlçe Başkanı Menderes Kestiren İl Emniyet Müdürlüğü görevinden emekliye ayrılan Mehmet Artunay’a teşekkür plaketi takdim etti.

Bir süredir veda ziyaretlerinde bulunan Mehmet Artunay Nevşehir’den uğurlandı. Uğurlama programına katılarak Nevşehir’e yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine bizzat teşekkür eden BTP Merkez İlçe Başkanı Menderes Kestiren Artunay’a bir de plaket takdim etti.

Kestiren, “İl Emniyet Müdürü olarak Nevşehir’imize olan hizmetlerinizden dolayı size teşekkür ederiz. Sivil ve emeklilik hayatınızda sağlık, huzur ve mutluluklar dilerim” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın