BAŞKAN İBAŞ’TAN TÜM PERSONELE YENİ YIL HEDİYESİ

BAŞKAN İBAŞ’TAN TÜM PERSONELE YENİ YIL HEDİYESİ Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, Avanos’a hizmet ve emek veren tüm çalışma arkadaşlarının yeni yılını kutladı. Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, Kapadokya’nın örnek alınan ilçelerinden biri olan Avanos’a, emek ve hizmet veren belediye çalışanlarına sürpriz yaparak yeni yıllarını kutlayıp, yeni yıl hediyesi dağıttı. Kapadokya’nın gözdesi olma […]

 BAŞKAN İBAŞ’TAN TÜM PERSONELE YENİ YIL HEDİYESİ

01.01.2021 - 6:51

Güncelleme : 01.01.2021 - 6:51

BAŞKAN İBAŞ’TAN TÜM PERSONELE YENİ YIL HEDİYESİ

Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, Avanos’a hizmet ve emek veren tüm çalışma arkadaşlarının yeni yılını kutladı.

Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, Kapadokya’nın örnek alınan ilçelerinden biri olan Avanos’a, emek ve hizmet veren belediye çalışanlarına sürpriz yaparak yeni yıllarını kutlayıp, yeni yıl hediyesi dağıttı.

Kapadokya’nın gözdesi olma idealine ulaşma noktasında mücadele eden tüm çalışma arkadaşlarına hediye vererek teşekkür eden Başkan İbaş, “Avanos için hep birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Çalışanlarımızın aileleri ile birlikte mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmesini diliyorum. Pandemi nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz ve vatandaşlarımız da zor bir yıl geçirdi. Bu nedenle yeni yılın herkese sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın