Başkan Çiftçi ve Şehit babasından teşekkür

Başkan Çiftçi ve Şehit babasından teşekkür NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi’nin girişimleriyle uzun bir süredir su hattı yenilenmediği için akmayan su hattı yeniden faaliyete geçirildi, Şehit mezarı da artık sulanabiliyor. Kozaklı İlçesine bağlı Karahasanlı köyünde, Dereköy mevkiinde bulunan su hattının yenilenmesi için il özel idaresi yoğun bir çaba sergiledi. Dernek […]

 Başkan Çiftçi ve Şehit babasından teşekkür

28.09.2020 - 16:00

Güncelleme : 28.09.2020 - 16:00

Başkan Çiftçi ve Şehit babasından teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi’nin girişimleriyle uzun bir süredir su hattı yenilenmediği için akmayan su hattı yeniden faaliyete geçirildi, Şehit mezarı da artık sulanabiliyor.

Kozaklı İlçesine bağlı Karahasanlı köyünde, Dereköy mevkiinde bulunan su hattının yenilenmesi için il özel idaresi yoğun bir çaba sergiledi. Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi’nin girişimleriyle yapılan çalışma sonucunda su hattı yenilendi.

Şehit Babası Kadem Aydın ve Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, söz konusu çalışma nedeniyle Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’e, İl Genel Meclisi Başkanı Gürbüz Dinç’e,  İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru’ya ve özel idare su ve kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın