Başkan Ay Kavak’ta büyük coşkuyla karşılandı

Başkan Ay Kavak’ta büyük coşkuyla karşılandı NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, 10 Temmuz tarihinde yapılacak olan olağan genel kurul öncesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Kemal Ay ve ekibi durmuyor. Nevşehir Merkeze bağlı Kavak kasabasında bulunan Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret eden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar kredi kefalet kooperatifi Başkanı Kemal Ay […]

 Başkan Ay Kavak’ta büyük coşkuyla karşılandı

01.07.2021 - 11:05

Güncelleme : 01.07.2021 - 11:05

Başkan Ay Kavak’ta büyük coşkuyla karşılandı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Ay, 10 Temmuz tarihinde yapılacak olan olağan genel kurul öncesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Başkan Kemal Ay ve ekibi durmuyor. Nevşehir Merkeze bağlı Kavak kasabasında bulunan Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret eden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar kredi kefalet kooperatifi Başkanı Kemal Ay ve ekibi büyük bir coşkuyla karşılandı. Karşılamada Kavak Belediye Feridun Bağcı ve Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Sinan Öztekin’de yer aldı.

Başkan Ay, Kooperatif Başkanı ve üyelerine ayrıca Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı’ya gösterdikleri yakın ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın