Başkan Arslan Kayseri’de seminerdeydi

Başkan Arslan Kayseri’de seminerdeydi NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Şerafettin Arslan, Kayseri ilinde düzenlenen seminere katıldı. Başkan Arslan, “Kayseri SMM Odasının düzenlediği 7326 sayılı kanunun seminerine katıldım. Hazırlanış ve sunumuyla mükemmel bir seminerdi. Başta Kayseri odası başkanı değerli dostum Alı Yedikaya’ya ve yönetim kuruluna, muhteşem sunumlarıyla bizleri bilgilendiren Kayseri TESMER başkan […]

 Başkan Arslan Kayseri’de seminerdeydi

05.08.2021 - 11:32

Güncelleme : 05.08.2021 - 11:32

Başkan Arslan Kayseri’de seminerdeydi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Şerafettin Arslan, Kayseri ilinde düzenlenen seminere katıldı.

Başkan Arslan, “Kayseri SMM Odasının düzenlediği 7326 sayılı kanunun seminerine katıldım. Hazırlanış ve sunumuyla mükemmel bir seminerdi. Başta Kayseri odası başkanı değerli dostum Alı Yedikaya’ya ve yönetim kuruluna, muhteşem sunumlarıyla bizleri bilgilendiren Kayseri TESMER başkan yardımcısı değerli hemşerim Mesut Erhan Cihan’a, Ömer Kara’ya, misafirperverlikleriyle bizleri onurlandıran Kayserili meslektaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın