Babaoğlu’nun en büyük projesi

Babaoğlu’nun en büyük projesi NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı, İş İnsanı Yüksel Babaoğlu en büyük projelerinin şehirde birlik ve beraberlik ruhunu yeniden oluşturmak olduğunu söyledi. Babaoğlu, “Şehrimizde Birlik ve Beraberlik ruhunu yeniden oluşturmak, Kardeşlik köprüsünü yeniden inşa etmek. Kurumsal Sorumluluğumuzun Bilincinde verilecek olan sözler; belirli İlkelere, Fizibiliteye, Araştırmaya ve Bilime dayalı olarak […]

 Babaoğlu’nun en büyük projesi

03.08.2022 - 14:05

Güncelleme : 03.08.2022 - 14:05

Babaoğlu’nun en büyük projesi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkan adayı, İş İnsanı Yüksel Babaoğlu en büyük projelerinin şehirde birlik ve beraberlik ruhunu yeniden oluşturmak olduğunu söyledi.

Babaoğlu, “Şehrimizde Birlik ve Beraberlik ruhunu yeniden oluşturmak, Kardeşlik köprüsünü yeniden inşa etmek. Kurumsal Sorumluluğumuzun Bilincinde verilecek olan sözler; belirli İlkelere, Fizibiliteye, Araştırmaya ve Bilime dayalı olarak verilecek, verilen sözler muhakkak tutulacak ve de gerektiği şekilde yerine getirilecek. Kurum belli bir Zümre’nin hizmetinde değil, bütün üyelerimizin hizmetinde olacak. Odamız üyesi kendisini; Odaya adımını attığı andan itibaren kendi evine girer gibi hatta kendi evinde gibi hissedecek. Bir bardak sıcak çayını veya kahvesini içene kadar gereken yapılmış ve işi bitirilmiş olacak.Hiçbir üyemiz kendisini ihmal edilmiş, unutulmuş yada ötekileştirilmiş hissetmeyecek. Tüm Odamız hizmetlerinde ve Odamızı temsilde “Adalet, Eşitlik ve Şeffaflık ölçüsünden asla ve asla taviz verilmeyecektir” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın