Avanos’ta Türk Sanat Müziği Rüzgarı Esti.

Avanos’ta Türk Sanat Müziği Rüzgarı Esti. Kapadokya’nın Kültür ve Sanat merkezi Avanos’ta Türk Sanat Müziği Konseri düzenlendi. Avanos Belediyesi Amatör Türk Sanat Müziği Korosu tarafından düzenlenen konserde konuklar müziğe doydu. Amfi Tiyatroda düzenlenen geceye Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. 18 kişinin yer aldığı Amatör […]

 Avanos’ta Türk Sanat Müziği Rüzgarı Esti.

18.08.2021 - 10:33

Güncelleme : 18.08.2021 - 10:33

Avanos’ta Türk Sanat Müziği Rüzgarı Esti.

Kapadokya’nın Kültür ve Sanat merkezi Avanos’ta Türk Sanat Müziği Konseri düzenlendi.

Avanos Belediyesi Amatör Türk Sanat Müziği Korosu tarafından düzenlenen konserde konuklar müziğe doydu. Amfi Tiyatroda düzenlenen geceye Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. 18 kişinin yer aldığı Amatör Türk Sanat Müziği Korosu’nun gerçekleştirdiği konseri Osman Okan yönetti. Birbirinden güzel eserlerin seslendirildiği gecede davetliler de koroya eşlik etti. Koronun seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar büyük beğeni topladı.

Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş konsere katılan tüm davetlilere ve sanatçılara teşekkür ederek; “Gönlümüzü hoş eden, bir solukta dinlediğimiz, yorgunluğumuzu gideren çok güzel bir konser dinledik. Önümüzdeki süreç içerisinde Avanos Belediyesi olarak etkinliklerimiz devam edecek. Tüm halkımızı etkinliklerimize bekliyoruz.” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın