Atlı, durmak yok yola devam diyor

Atlı, durmak yok yola devam diyor NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adaylığını geçtiğimiz günlerde açıklayan NEVKAD Derneği Başkanı Makbule Atlı, Ürgüp ve Çat belediye başkanlarını makamlarında ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Türkiye Yüzyılı’nı kadınlarla birlikte olması sloganı ile AK parti kurulduğundan beri partide Kadınlara önem verildiğini belirten Makbule Atlı, “Bir toplumda kadına gösterilen […]

 Atlı, durmak yok yola devam diyor

01.02.2023 - 15:47

Güncelleme : 01.02.2023 - 15:47

Atlı, durmak yok yola devam diyor

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adaylığını geçtiğimiz günlerde açıklayan NEVKAD Derneği Başkanı Makbule Atlı, Ürgüp ve Çat belediye başkanlarını makamlarında ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Türkiye Yüzyılı’nı kadınlarla birlikte olması sloganı ile AK parti kurulduğundan beri partide Kadınlara önem verildiğini belirten Makbule Atlı, “Bir toplumda kadına gösterilen saygı, hak ve sorumlulukların, o toplumun gelişmiş düzeyini belirler. Kadınların siyasetteki toplumsal hayatındaki yeri siyasi çalışanlara güç verir diyerek Nevşehir de bir kadın milletvekili olmak bana gurur verir durmak yok yola devam diyerek çalışma ve ziyaretlere devam etmekteyim. Kadınlarımızın başarılarının devamını diliyorum. Ülkemizde kadınların tamamı, ailelerin temel direkleri, çocukların ebedi öğretmeni, aileyi de en güçlü şekilde ayakta tutup gelişmekte, politikalar, Türkiye Yüzyılı’nı da kadınlarımızla birlikte olması önemlidir. Cumhurbaşkanımızın özverili konuşmalarında belirttiği gibi Türkiye’de kadınlarımızı güçlendirirken aslında ülkemizin potansiyelini de arttırıyoruz. Kadınıyla erkeğiyle her vatandaşımızın ülkemize katacağı çok şeyler var, Güçlü aile güçlü milletleri doğurur” ifadelerinde bulundu.

Ürgüp belediye başkanı Mehmet Aktürk ve Çat belediye başkanı İbrahim Ertürk’ü makamlarında ziyaret eden AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Makbule Atlı, siyasi çalışma ve projelerinden bahsetti. Atlı, yeni projeleri olan hedef sensin projesinin de saha çalışmalarının hızla devam ettiğine de dikkat çekti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın