Atıl alanlar değerlendiriliyor

Atıl alanlar değerlendiriliyor NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Spor Kompleksi içerisinde yer alan spor alanlarını yenileme işlemlerine başlanılarak vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için Spor Kompleksi içinde atıl vaziyette duran alanlar tenis kortu ve basketbol sahası olarak yenilendi. Tenis ve basketbol sahalarının epoksi işlemi gerçekleştirilmesi, saha çizgilerinin yenilenmesi, boyanması, basketbol potalarının çember yüksekliklerinin […]

 Atıl alanlar değerlendiriliyor

07.06.2022 - 10:15

Güncelleme : 07.06.2022 - 10:15

Atıl alanlar değerlendiriliyor

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Spor Kompleksi içerisinde yer alan spor alanlarını yenileme işlemlerine başlanılarak vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için Spor Kompleksi içinde atıl vaziyette duran alanlar tenis kortu ve basketbol sahası olarak yenilendi.

Tenis ve basketbol sahalarının epoksi işlemi gerçekleştirilmesi, saha çizgilerinin yenilenmesi, boyanması, basketbol potalarının çember yüksekliklerinin standartlara uygun hale getirilmesi gibi çeşitli bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirildi.

İl Müdürü Muhsin Özdemir; ”Birçok tesisimizde yatırım ve bakım onarım çalışmaları tüm hızıyla devam etmekte olup Ulusal ve Uluslararası müsabakalarda ev sahipliği yapmak adına gece gündüz çalışmalarımız devam etmektedir. Sporun tabana yayılması, sporun toplumun tüm kesimleri tarafından benimsenmesi ve Ülkemizin spor alanındaki gelişimi açısından tüm tesislerimizde olduğu gibi bu tesislerimizin de tamamlanması ile birlikte tüm vatandaşlarımızı ve sporcularımızı spor yapmaya bekliyoruz.” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın