ATAMIZI SEVGİ, MİNNET VE ÖZLEMLE ANDILAR

ATAMIZI SEVGİ, MİNNET VE ÖZLEMLE ANDILAR Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 82. yıldönümünde Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda rahmet, minnet, şükran, saygı ve özlemle anıldı. Saat 09:05’te Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunun idareci, öğretmen ve öğrencileri Atatürk’ün manevi huzurunda saygı duruşunda bulunarak, hep birlikte İstiklal Marşımızı okudular. Ardından Gökkuşağı sınıfımız şiir, dans, […]

 ATAMIZI SEVGİ, MİNNET VE ÖZLEMLE ANDILAR

10.11.2020 - 14:53

Güncelleme : 10.11.2020 - 14:53

ATAMIZI SEVGİ, MİNNET VE ÖZLEMLE ANDILAR

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 82. yıldönümünde Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda rahmet, minnet, şükran, saygı ve özlemle anıldı.

Saat 09:05’te Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulunun idareci, öğretmen ve öğrencileri Atatürk’ün manevi huzurunda saygı duruşunda bulunarak, hep birlikte İstiklal Marşımızı okudular. Ardından Gökkuşağı sınıfımız şiir, dans, koro ve zeybek gösterisi ile 10 Kasım programını başarıyla sundular.

Bu önemli günde sınıf ve koridorlardaki tüm panolar Atamızı anma haftasına uygun olarak hazırlandı. Aramızdan ayrılışının 82. Yılında Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet, minnet, şükran, saygı ve özlemle anıyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın