Arı dan 5 maddelik müjde

Nevşehir belediye başkanı Rasim Arı dan 5 maddelik müjde NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Pınarbaşı Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ile makamında pandemi sürecindeki Esnaf ve sanatkârlara yapılabilecek destekler hakkında  bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede Belediye Başkanı Rasim Arı esnaf ve sanatkarların her zaman yanında olduklarını belirterek belediyenin imkanlarına halka ve esnaflara […]

 Arı dan 5 maddelik müjde

18.12.2020 - 17:24

Güncelleme : 18.12.2020 - 17:24

Nevşehir belediye başkanı Rasim Arı dan 5 maddelik müjde

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Pınarbaşı Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ile makamında pandemi sürecindeki Esnaf ve sanatkârlara yapılabilecek destekler hakkında  bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmede Belediye Başkanı Rasim Arı esnaf ve sanatkarların her zaman yanında olduklarını belirterek belediyenin imkanlarına halka ve esnaflara sunmaya devam ediyoruz dedi.

Arı, detaylı bir çalışma yaparak 4-5 maddelik müjdeli haberlerin açıklamasını yakında yapacağını belirtti.

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Pınarbaşı Belediye Başkanı Rasim Arı’ya esnaf ve sanatkarlara yapmış olduğu desteklerden ve özverili duruşundan dolayı teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın