ANNE YANINDA KALMAKTA OLAN ÇOCUĞUN DOĞUM GÜNÜ

Kurumumuzda anne yanında kalmakta olan 0-6 yaş aralığındaki çocuklarımızın doğum günü kutlamalarına bir yenisi daha eklendi.     Kurumumuzda annesi ile kalmakta olan B.D.’nin 4. yaş günü kutlaması yapıldı…     Kurumumuzda bulunan çocuk oyun alanında yapılan kutlamaya Kurum Müdürü Kağan GENÇER, Kurum ikinci müdürü Yusuf Altan KORKUT, kadın başmemur Nigar İLGİ DEMİR , kurum […]

 ANNE YANINDA KALMAKTA OLAN ÇOCUĞUN DOĞUM GÜNÜ

13.10.2020 - 16:08

Güncelleme : 13.10.2020 - 16:08

Kurumumuzda anne yanında kalmakta olan 0-6 yaş aralığındaki çocuklarımızın doğum günü kutlamalarına bir yenisi daha eklendi.

    Kurumumuzda annesi ile kalmakta olan B.D.’nin 4. yaş günü kutlaması yapıldı…

    Kurumumuzda bulunan çocuk oyun alanında yapılan kutlamaya Kurum Müdürü Kağan GENÇER, Kurum ikinci müdürü Yusuf Altan KORKUT, kadın başmemur Nigar İLGİ DEMİR , kurum sosyal çalışmacısı Büşra DOĞAN, kurum psikologu Evrim ARAL, infaz ve koruma memurları ve koğuştaki hükümlü/tutuklu kadınlar katıldı.

    Kutlamada çocuk B.D. pastayı heyecanla üfledikten sonra Kurum Müdürümüz Kağan GENÇER aldığı hediyeleri vererek yeni yaşını kutladı. Ardından kurum sosyal çalışmacısı Büşra DOĞAN ve başmemur Nigar İLGİ DEMİR hediyelerini verdi. Hediyelerin ardından kurum müdürü Kağan GENÇER çocuk B.D. ile birlikte hediyeleri açarak oyunlar oynayarak sohbet etti.

    Kutlamada fotoğraflar çekilerek B.D Nin mutluluğu ölümsüzleştirildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın