Anlaşılan bombalar bayram sonunda patlayacak

Anlaşılan bombalar bayram sonunda patlayacak NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti il başkanı Ömer Ay, Nevşehir belediyesinde var olduğu iddia edilen yolsuzlukları kamuoyu ile en çok paylaşan isim durumunda. Özellikle 14 yıllık belediye başkanlığı döneminde Başkan Hasan Ünver’in döneminde ortaya çıktığı belirtilen yolsuzlukları Nevşehir kamuoyunun gündemine bir bir getireceklerini belirten Başkan Ömer Ay’ın belgeye ve bilgiye dayanan açıklamalarını […]

 Anlaşılan bombalar bayram sonunda patlayacak

28.04.2022 - 11:51

Güncelleme : 28.04.2022 - 11:51

Anlaşılan bombalar bayram sonunda patlayacak

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti il başkanı Ömer Ay, Nevşehir belediyesinde var olduğu iddia edilen yolsuzlukları kamuoyu ile en çok paylaşan isim durumunda.

Özellikle 14 yıllık belediye başkanlığı döneminde Başkan Hasan Ünver’in döneminde ortaya çıktığı belirtilen yolsuzlukları Nevşehir kamuoyunun gündemine bir bir getireceklerini belirten Başkan Ömer Ay’ın belgeye ve bilgiye dayanan açıklamalarını kamuoyu merakla bekliyor.

Bir canlı yayın programında konuyu gündeme taşıyan İYİ Parti İl Başkanının mübarek ramazan ayında birilerinin ağzının tadını bozmamak için bayram sonrasını beklediği görülüyor.

Ramazan bayramı sonrasında başkan Ay’ın söz verdiği gibi yüzlerce sayfalık olduğunu belirttiği yolsuzluk dosyalarını kamuoyuyla paylaşması bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın