Amatör takımlara başarılar temennisi

Amatör takımlara başarılar temennisi NEVŞEHİR(MHA) Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Nevşehir Genel Başkanı Mustafa Avcı ve Nevşehir Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca yayınladıkları mesajla 1. amatör küme futbol liginde mücadele veren tüm takımlara ligin ikinci yarısında başarılar diledi. Avcı ve Karaca; “Nevşehir’imizin futbol anlayışına çok önemli bir değer katan 1. amatör futbol ligimizin ikinci yarısı […]

 Amatör takımlara başarılar temennisi

18.01.2023 - 12:02

Güncelleme : 18.01.2023 - 12:02
Amatör takımlara başarılar temennisi
NEVŞEHİR(MHA) Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Nevşehir Genel Başkanı Mustafa Avcı ve Nevşehir Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca yayınladıkları mesajla 1. amatör küme futbol liginde mücadele veren tüm takımlara ligin ikinci yarısında başarılar diledi.
Avcı ve Karaca; “Nevşehir’imizin futbol anlayışına çok önemli bir değer katan 1. amatör futbol ligimizin ikinci yarısı bu hafta sonunda oynanacak olan müsabakalarla tekrar start alıyor. Ligin ilk yarısında oynanan müsabakalarda takımlarımız oldukça centilmence bir oyun sergilediler. Bu yıl merhum Fikret Tunca anısına düzenlediğimiz ligimizde mücadele eden tüm takımlarımıza ligin ikinci yarısında başarılar diliyoruz. Müsabakalarda görev alacak olan başta sporcularımıza, antrenörlerimize, hakemlerimize, gözlemcilerimize ve tüm saha görevlilerine de kolaylıklar diliyoruz” dediler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın