Altunkaya’dan yaz kuran kursuna ziyaret

Altunkaya’dan yaz kuran kursuna ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya, Göre Kasabası Alaaddin Keykubat Camii ve Kur’an Kursunda eğitim gören Yaz Kuran Kursu öğrencilerini ziyaret etti. Ziyarette Alaaddin Keykubat Camii İmam Hatibi Yusuf Özer ve Kur’an Kursu Öğreticisi Fatma Merişan Çelik ile görüşen İl Müftüsü Altunkaya, derslere katılıp çocuklarla sohbet etti. Yaz Kur’an […]

 Altunkaya’dan yaz kuran kursuna ziyaret

11.08.2021 - 11:35

Güncelleme : 11.08.2021 - 11:35

Altunkaya’dan yaz kuran kursuna ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya, Göre Kasabası Alaaddin Keykubat Camii ve Kur’an Kursunda eğitim gören Yaz Kuran Kursu öğrencilerini ziyaret etti.

Ziyarette Alaaddin Keykubat Camii İmam Hatibi Yusuf Özer ve Kur’an Kursu Öğreticisi Fatma Merişan Çelik ile görüşen İl Müftüsü Altunkaya, derslere katılıp çocuklarla sohbet etti.

Yaz Kur’an Kurslarında eğitim gören Alaaddin Keykubat Camii ve Kur’an Kursu öğrencileri, Türkiye Diyanet Vakfı Nevşehir Şubesi ve Hacı Makbule Avlanmaz Yaz Kur’an Kursu öğrencilerinin ortaklaşa başlatmış olduğu (Türkiye Diyanet Vakfı’nın Suriye’nin İdlib kentinde ihtiyaç sahipleri için inşa ettiği İyilik Konutları) “Yaz Gülleri İyilik Evi” kampanyası için biriktirmiş oldukları harçlıklarını İl Müftüsü Altunkaya’ya teslim ettiler.

Küçük yaşlarına rağmen kocaman kalpleriyle öğrencilerin yapmış oldukları bağışın çok anlamlı olduğunu söyleyen İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya, minik hayırseverlere teşekkür ederek Diyanet yayınlarından çeşitli kitaplar hediye etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın