Altıparmak ve Fırat’tan Kamu-Sen’e ziyaret

Altıparmak ve Fırat’tan Kamu-Sen’e ziyaret NEVŞEHİR(MHA) MHP Nevşehir Milletvekili aday adayları Emine Altıparmak ve Neşe Esen Fırat Türkiye Kamu- Sen Nevşehir İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilcisi ve Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Turgay Çetin, Türk Haber Sen İl Temsilcisi Ercüment Tunç, Türk Büro Sen İl Temsilcisi Yasin Özenmiş, Türk Büro Sen […]

 Altıparmak ve Fırat’tan Kamu-Sen’e ziyaret

27.03.2023 - 14:29

Güncelleme : 27.03.2023 - 14:29

Altıparmak ve Fırat’tan Kamu-Sen’e ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) MHP Nevşehir Milletvekili aday adayları Emine Altıparmak ve Neşe Esen Fırat Türkiye Kamu- Sen Nevşehir İl Başkanlığını ziyaret ettiler.

Türkiye Kamu-Sen Nevşehir İl Temsilcisi ve Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Turgay Çetin, Türk Haber Sen İl Temsilcisi Ercüment Tunç, Türk Büro Sen İl Temsilcisi Yasin Özenmiş, Türk Büro Sen Şube Başkan Yardımcısı Ahmet Cengiz Yaşar, Türk Emekli Sen İl Temsilcisi Yavuz Soysaldı, Türk Sağlık Sen Şube Başkan Yardımcıları Mahir Gölbaşı ve Metin Şahin’in hazır bulundukları ziyarette, adaylara başarılar dilendi.

Kadının toplumsal yaşamda ve siyasi alanda ön planda olması gerektiği konusunda ve gündeme dair olaylarla ilgili karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın