Altıok’tan 2 milyonluk teşekkür

Altıok’tan 2 milyonluk teşekkür NEVŞEHİR(MHA) Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, İçişleri bakanlığınca ilçenin asfalt çalışmalarında kullanılmak üzere gönderilen 2 Milyon TL için teşekkür etti. Altıok, “İçişleri Bakanlığımız tarafından Hacıbektaş’ımızda Asfalt serimi için gönderilen 2 Milyon TL bütçe dolayısıyla Nevşehir il özel idaresi ile  bin ton asfalt protokolünü İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Kamil Duru […]

 Altıok’tan 2 milyonluk teşekkür

17.05.2022 - 11:20

Güncelleme : 17.05.2022 - 11:20

Altıok’tan 2 milyonluk teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, İçişleri bakanlığınca ilçenin asfalt çalışmalarında kullanılmak üzere gönderilen 2 Milyon TL için teşekkür etti.

Altıok, “İçişleri Bakanlığımız tarafından Hacıbektaş’ımızda Asfalt serimi için gönderilen 2 Milyon TL bütçe dolayısıyla Nevşehir il özel idaresi ile  bin ton asfalt protokolünü İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Kamil Duru ile imzaladık. Protokolümüzde emeği geçen başta İçişleri Bakanımıza, Nevşehir Valimize ve İl Özel İdaremize Hacıbektaş Belediyesi ve Hacıbektaş Halkı adına çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın