ALTINYILDIZLILAR DERECELERİ TOPLUYOR

ALTINYILDIZLILAR DERECELERİ TOPLUYOR   Altınyıldız İlköğretim Kurumu 8.Sınıf öğrencileri geçtiğimiz hafta Öz-De-Bir yayınları Türkiye Geneli deneme sınavı yaptılar.   Nevşehir’de ilk 20 sıranın 16sını Altınyıldız İlköğretim Kurumu Öğrencileri oluşturmuş ve       8.SINIFLARDA   SEMİHA ÖZGE KAFALI Nevşehir 1.si DERENSU BAYRAM Nevşehir 3.sü MİRAÇ KAĞAN ÖZYURT Nevşehir 3.sü SALİH DENİZ Nevşehir 5.si EGE KAAN […]

 ALTINYILDIZLILAR DERECELERİ TOPLUYOR

12.03.2021 - 10:56

Güncelleme : 12.03.2021 - 10:56

ALTINYILDIZLILAR DERECELERİ TOPLUYOR

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 8.Sınıf öğrencileri geçtiğimiz hafta Öz-De-Bir yayınları Türkiye Geneli deneme sınavı yaptılar.

 

Nevşehir’de ilk 20 sıranın 16sını Altınyıldız İlköğretim Kurumu Öğrencileri oluşturmuş ve

 

 

 

8.SINIFLARDA

 

SEMİHA ÖZGE KAFALI Nevşehir 1.si

DERENSU BAYRAM Nevşehir 3.sü

MİRAÇ KAĞAN ÖZYURT Nevşehir 3.sü

SALİH DENİZ Nevşehir 5.si

EGE KAAN AKGÜR Nevşehir 6.sı

BAHADIR KAĞAN KART Nevşehir 7.si

DURU PARMAKSIZ Nevşehir 8.si

ZİŞAN ÇİFTÇİ Nevşehir 10.su

HİLAL ÖZKAYA Nevşehir 11.si DOĞAY DOĞAN Nevşehir 13.sü

ZEYNEP SUDE ALTAY Nevşehir 14.sü

ORHAN MURAT TOPRAKÇI Nevşehir 15.si

ESRA KAYA Nevşehir 16.sı

SACİT SÜMER Nevşehir 17.si

İREM ELDİVAN Nevşehir 18.si

BURAK ÇINAR AÇIKYÖRÜK Nevşehir 20.si olmuşlardır.

 

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu kurulduğu günden bugüne Ortaöğretime geçiş sınavlarında 61 Türkiye 1.liği elde etmiş ve okul puan ortalamaları ile yıllardır Nevşehir 1.si okul olmuştur.Elde ettiği sınav puan ortalamaları ile akademik olarak,sosyo-kültürel alanlardaki başarıları ve Türkiye’nin en iyi okul kampüslerinden birine sahip olan Altınyıldız Eğitim Kurumları öğrencilerine sunduğu mükemmel öğretim imkanları,sosyal yaşam alanlarıyla ‘aklın ve bilimin ışığında’ Türkiye’nin geleceğini yetiştirmeye devam ediyor ve Nevşehir’in ve Türkiye’nin öncü okulu olmaya devam etmektedir.

 

Mezun ettiği 1104 Öğrencisini Fen Liselerine, 689 Öğrencisini Anadolu Liselerine yerleştirmiş olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2020-2021 LGS’den sonra da yine öğrencilerini Türkiye’nin en çok tercih edilen okullarını kazandırmaya devam edecektir.

.

Nevşehir’in eğitimdeki başarı çıtasını yükselten aynı zamanda Türkiye’nin Örnek okulu olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencilerine, öğretmenlerimize ve velilerimize başarılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın