ALTINYILDIZLI TÜRKİYE 3.LERİ ÖDÜLLERİNİ ALDI

ALTINYILDIZLI TÜRKİYE 3.LERİ ÖDÜLLERİNİ ALDI     İlgili Haber ALTINYILDIZ KOLEJİNDE KUTLU DOĞUM PROGRAMI Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonasında Türkiye 3.lüğü derecesini alarak Ankara’da ödül törenine katıldılar.   TÜBİTAK, Türkiye Zeka Vakfı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen okullar arası Zeka Oyunları şampiyonasına tüm devlet ve özel okullardan 13390 öğrenci katılmış […]

 ALTINYILDIZLI TÜRKİYE 3.LERİ ÖDÜLLERİNİ ALDI

14.06.2022 - 11:45

Güncelleme : 14.06.2022 - 11:45

ALTINYILDIZLI TÜRKİYE 3.LERİ ÖDÜLLERİNİ ALDI

 

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonasında Türkiye 3.lüğü derecesini alarak Ankara’da ödül törenine katıldılar.

 

TÜBİTAK, Türkiye Zeka Vakfı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen okullar arası Zeka Oyunları şampiyonasına tüm devlet ve özel okullardan 13390 öğrenci katılmış ve Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri takım olarak yarıştıkları bu yarışmada Türkiye 3.sü olmuşlardır. Öğrencilerimiz ödül töreni için 4 Haziran Cumartesi günü Ankara’ya gittiler.

 

ALTINYILDIZ İLKÖĞRETİM KURUMU ZEKA OYUNLARI TAKIMI – TÜRKİYE 3.SÜ

İPEK BARIŞ

BERKAY NURAY

FUAT ALTIOK

 

Öğrencilerimizin düşünme, karar verme ve problem çözme becerilerini geliştirme, yardımlaşarak takım çalışması alışkanlıkları kazandırma amacıyla düzenlenen Zeka Şampiyonasında öğrencilerimizi üstün başarılarından dolayı tebrik ediyor, onları yetiştiren öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın