ALTINYILDIZ’DA 8.SINIFLARDA DERSLER BAŞLADI

ALTINYILDIZ’DA 8.SINIFLARDA DERSLER BAŞLADI   LGS’DE başarının adresi Altınyıldız İlköğretim Kurumunda 2021-2022 Eğitim –Öğretim dönemi 8.sınıflar için LGS hazırlık dersleri 9 Ağustos 2021 Pazartesi başladı.23 yıldır OKS,SBS,TEOG ve LGS sınavlarında Nevşehir 1.si okul olan ve 61 Türkiye 1.liği elde ederek bireysel ve kitlesel başarıda Nevşehir’in en başarılı ve Türkiye’nin en başarılı okullarından birisi olan Altınyıldız […]

 ALTINYILDIZ’DA 8.SINIFLARDA DERSLER BAŞLADI

10.08.2021 - 9:40

Güncelleme : 10.08.2021 - 9:40

ALTINYILDIZ’DA 8.SINIFLARDA DERSLER BAŞLADI

 

LGS’DE başarının adresi Altınyıldız İlköğretim Kurumunda 2021-2022 Eğitim –Öğretim dönemi 8.sınıflar için LGS hazırlık dersleri 9 Ağustos 2021 Pazartesi başladı.23 yıldır OKS,SBS,TEOG ve LGS sınavlarında Nevşehir 1.si okul olan ve 61 Türkiye 1.liği elde ederek bireysel ve kitlesel başarıda Nevşehir’in en başarılı ve Türkiye’nin en başarılı okullarından birisi olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında yeni başarılara imza atacaktır.

 

Öğrencilerimizin yaz tatili sürecinde alışkın oldukları ev ortamından ayrılarak ders ortamına tekrar ısıtmak ve LGS hazırlıklarına daha çok destek vermek adına düzenlediğimiz derslerimizde öğrencilerimiz kendileri için hazırlanmış olan yaz tatili çalışma programlarının ardından öğretmenlerimizle çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar. Öğrencilerimizin ve Öğretmenlerimizin büyük bir heyecanla ve istekle derslerimize başlaması öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin başarı çıtası daha da yükselteceğinin bizler için göstergesi olmuştur.

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu kurulduğu günden bugüne Ortaöğretime geçiş sınavlarında 61 Türkiye 1.liği elde etmiş ve okul puan ortalamaları ile yıllardır Nevşehir 1.si okul olmuştur. Elde ettiği sınav puan ortalamaları ile akademik olarak,sosyo-kültürel alanlardaki başarıları ve muhteşem okul kampüsü ile Nevşehir’in ve Türkiye’nin öncü okulu olmaya devam etmektedir.

 

Mezun ettiği 1176 Öğrencisini Fen Lisesine, 718 Öğrencisini Anadolu Lisesine yerleştirmiş olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında yine öğrencilerini Türkiye’nin en çok tercih edilen okullarını kazandırmaya devam edecektir.

Aklın ve bilimin ışığında Türkiye’nin Geleceği olarak yetişen öğrencilerimize ve onları bu hedefte yetiştiren öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyoruz.

 

Nevşehir’in eğitimdeki başarı çıtasını yükselten aynı zamanda Türkiye’nin Örnek okulu olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu ;öğrencilerine, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ediyor ve yapılacak olan LGS sınavında tüm öğrencilere başarılar diliyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın