ALTINYILDIZ KOLEJİNDE İSTEDİĞİN HERŞEY OLABİLİR, İDEALLERİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİN

ALTINYILDIZ KOLEJİNDE İSTEDİĞİN HERŞEY OLABİLİR, İDEALLERİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİN   Altınyıldız Eğitim Kurumları Liseleri olarak Türkiye’nin liderlerini, Altınyıldız’larını yetiştirmeye devam ediyoruz. İyi bir lise, öğrenci için aynı zamanda iyi bir üniversite anlamına gelmektedir. İyi bir üniversitede eğitim almak da iş yaşamına rakiplerden bir değil, birkaç adım önde başlamak demektir. Lise tercihlerinin yapıldığı bu günlerde geleceğe önde başlamak […]

 ALTINYILDIZ KOLEJİNDE İSTEDİĞİN HERŞEY OLABİLİR, İDEALLERİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİN

10.07.2021 - 11:27

Güncelleme : 10.07.2021 - 11:27

ALTINYILDIZ KOLEJİNDE İSTEDİĞİN HERŞEY OLABİLİR, İDEALLERİNİ GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİN

 

Altınyıldız Eğitim Kurumları Liseleri olarak Türkiye’nin liderlerini, Altınyıldız’larını yetiştirmeye devam ediyoruz.

İyi bir lise, öğrenci için aynı zamanda iyi bir üniversite anlamına gelmektedir. İyi bir üniversitede eğitim almak da iş yaşamına rakiplerden bir değil, birkaç adım önde başlamak demektir.

Lise tercihlerinin yapıldığı bu günlerde geleceğe önde başlamak için Türkiye’nin ve Nevşehir’in en başarılı, en büyük Kolejlerinden Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi’ni tercih edin.

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi yetkilileri Lise tercihlerinde ailelerin çocuklarının isteklerine duyarlı olmalarını ayrıca,

Ailelerin lise tercihleri sürecinde çocuklarının geleceğini düşünerek, imkânları ölçüsünde fedakârlık yapmaları ve lise tercihlerinde Özel okul tercih edecek ailelerin okulları araştırmalarının önemli olduğunu vurgulamıştır.

• Okul seçimi yaparken mutlaka okulu gezin.

Öğrencilerin gidecekleri lise belirlenirken; Üniversitede okumayı hedefledikleri bölüme uygun lise seçilmeli ve bu doğrultuda eğitim alınmalıdır. Gelecek beklentilerini karşılayan ve güçlü bir kariyer eğitimi olanağı veren liseyi seçmeleri en doğru karar olur.

 

BAĞIMSIZ TÜKETİCİ DEĞERLENDİRMELERİ (INDEPENDENT CONSUMER ASSESSMENTS) ‘‘2020 EN İYİ BEST’’ Hizmet kategorisi değerlendirmeleri sonucunda 2019-2020 Nevşehir’in En İyi Özel Okulu, Best Private School ‘Altınyıldız Koleji’ oldu.

İyi bir lise eğitimi almak, nitelikli bir üniversiteyi kazanmak amacıyla yapılacak lise araştırılmasında; okulun eğitim kadrosu, eğitim anlayışı, eğitim geçmişi, üniversiteye yerleştirme oranları, okulun konumu, fiziki imkânları, sosyal, sportif, kültürel etkinliklerine de bakılmalıdır.

Yıllardır güçlü, başarılı öğretmen kadromuz başarı destanları yazmaktadır.

23 yıldır Altınyıldız Liseleri eğitim veriyordur. Dolayısıyla öğretmenleri tecrübeli ve sistemleri oturmuştur. Sizi üniversiteye nasıl hazırlayacaklarını bilirler. Üniversite giriş sınavına nasıl hazırlık yapacağınızı kendiniz planlamazsanız sonradan sıkıntıya düşebilirsiniz.

Kaliteli liselerde kendini yetiştirmiş geliştirmiş öğretmenler vardır. Çünkü meraklı ve bilgili bir öğrenci topluluğu tabir yerinde ise öğretmene kök söktürmektedir. Onlarca farklı kaynaktan çözemedikleri bir sürü detaylı soruyu öğretmenlerine çözdürerek

onlarında sınav heyecanını tatlı tutarlar. Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi öğretmen kadrosu, alanlarında Türkiye’nin en başarılı öğretmenlerinden oluşmaktadır.

Okul seçerken teknik alt yapının ve personel yapısının hazırlıklı olmasının eğitimin aksamaması adına son derece önemlidir. Teknik donanım ve alt yapı artık eğitimin vazgeçilmezidir. Küresel salgın sürecinde eğitim şeklinin Uzaktan Canlı Eğitim Modeline döndüğü görülmüş ve uzaktan canlı eğitimin bir parçası haline gelmiştir.

Uzaktan eğitim sürecinin en başarılı kurumları arasında Altınyıldız var.

• Sadece bilgiyi aktaran değil öğrencilerin yeteneklerini keşfeden bir eğitimanlayışı olan okul seçmek önemli bir ölçüttür. Öğrencilerin var olan yeteneklerini eğitim sürecine dâhil etmek gerekmektedir. Sadece teorik bilgileri öğretmek yeterli olamayacağı için tercih edilecek okulun kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerini de araştırmak gerekmektedir. Ayrıca küreselleşen dünyada yabancı dilin önemi unutulmadan, seçilecek okulun yabancı dil eğitimi de göz önünde bulundurulmalıdır.

Altınyıldızlılar yıllardır Dünya, Avrupa, Türkiye ve Nevşehir derecelerini kazanıyor.

• Gençler için en uygun liseyi seçmenin, onun tüm yaşamını etkileyecek enönemli kararlardan birisi olduğunu dile getiren Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi Yöneticileri, lise seçimi yaptığında anda aslında öğrencinin geleceğine ve hangi üniversiteye gideceğine, hedeflerine baştan karar vermektedir. Hayatıyla ilgili bir tercihte bulunmaktadır. -Kaliteli bir lise demek kaliteli üniversite demektir.

• Çocuğun öz güveninin oluşmasını, sosyal olarak gelişmesini sağlayan yerlerinbaşında okul gelmektedir. Özellikle lise dönemi ergenliğin en belirgin şekilde yaşandığı dönemdir. Bu nedenle gideceği okulda kuracağı arkadaşlıklar, öğretmenleri ile iletişimi, başarma duygusu onun karakterini geliştirecektir. Velinin ve öğrencinin beklentisinin okulla uyumlu olması, gençlerin özelliklerinin okulun vizyon ve misyonuna da uyumlu olması gerekmektedir.

• Doğru lise tercihi başarıyı ve mutluluğu artırır.

• Türkiye’nin ve Nevşehir’in en başarılı, en büyük Kolejlerinden Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi Nevşehir’dedir.

Yalnızca sınava odaklanan bir okul bugünün koşullarında artık yeterli olamaz. Akademik başarının yanı sıra öğrencinin yeteneklerini keşfedip, yabancı dilini geliştirebileceği, sanatla ve sporla ilgilenebileceği, bilişim teknolojilerini öğrenebileceği, öğrenciye donanım sağlayan bir okul, öğrencinin hayat başarısını artırarak hayata daha pozitif bakacaktır.

• Doğru liseyi tercih eden öğrencilerin daha başarılı bir birey olmanın yanındadaha mutlu olduğu, çevresine ve geleceğe olumlu katkı sağlayacaktır.

• Tercih edilen Lise, ufkunun geniş olması dünya vatandaşı yetiştirmeye amaçlayan geniş bir bakış açısına sahip olması son derece önemlidir. Gençlerimiz gelenekleriyle, inançlarıyla barışık, ulusunun ve devletinin temsilcileri olmalıdır.

Nevşehir’de üniversite boyutlarında bir lise, ALTINYILDIZ FEN VE ANADOLU LİSESİ!

• Öğretmenlerin çocuklarla iyi iletişim sağlayabilmesi, etkin dinleyebilmesi ve onlara örnek olabilmeli teknik yeterliliğe sahip olmalıdır.

• Öğrenci ve aile akademik kadro ile tanışmalıdır. İletişim karşılıklı güven duygusunu artırarak ve çocuğun kendisini daha özgüvenli hissetmesine neden olacaktır. Öğrenmenin gerçekleşmesi, öğrencinin kendisini güvende hissetmesiyle doğrudan ilgilidir. Okul seçiminde gerçekten donanım sağlayan bir eğitim verip vermediği gibi birçok unsura bakılması gerekmektedir. Eğitim; bir defa alınan ve ömür boyu kullanılan tek olgudur.

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi, her yıl Üniversite sınavlarında muhteşem başarılar kazanmaktadır.

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi, her yıl Üniversite sınavlarında muhteşem başarılar kazanmaktadır.

Yıllardır hep, en iyi öğretmenler ve en iyi idarecilerle çalışan, kadro istikrarına, tecrübeye ve sürekli gelişmeye önem veren Altınyıldız Liseleri; dev öğretmen kadrosuyla, mükemmel fiziki ortamıyla, velilerinin desteği ile öğrencilerinin kazandığı başarılarla, Türkiye’nin en seçkin Liseleri arasında yer alıyor.

Türkiye’nin en iyi, en güzel okul kampüslerinden birisi Altınyıldız seçildi.

Altınyıldız Kolejinin güçlü ve seçkin öğretmen kadrosu, öğrencilerinin hayallerini süsleyen hedeflere ulaşmaları için büyük bir özveri ve çaba ile çalışarak geleceğin mimarlarını yetiştirmektedir.

Her yıl binlerce veli ve öğrenci tercihleriyle bu soruların doğru cevabının Altınyıldız olduğunu belirttiler.

Özel Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi Nevşehir’de yıllardır başarılı bir eğitim öğretim vermektedir. Türkiye’nin en kaliteli, en başarılı Lisesi arasında seçkin yerini yıllardır perçinlemiştir.

Gururluyuz! Binlerce mezunumuz ile Türkiye’nin geleceğine yön vermekteyiz

Öğretmenden, Doktora, Mimardan, Mühendis, Diş Hekiminden Eczacıya, Turizmden Sağlığa her yerde ve her alandayız.

ASELSAN’dan, TÜBİTAK’a, ROKETSAN’ DAN, BAYKAR’, Hastanelere, Hukuk, Mühendislik, Eğitim, Turizm, İş dünyası ve her alanda, yurtiçinde ve yurtdışında Altınyıldız Eğitim Kurumları mezunlarının imzaları var, alın terimiz, emeğimiz var.

Onlar başarılı bir hayatın, mutlu Altınyıldızları olarak parlamaktadır.

İyi bir üniversitenin, başarılı bir geleceğin yolu Altınyıldız Kolejinden geçiyor.

BAŞARI YOLCULUĞUMUZDA GİDİLECEK DAHA ÇOK YOLUMUZ, KAZANILACAK DAHA ÇOK BAŞARIMIZ VAR!

“ Başarılı bir gelecek, iyi bir Üniversite için Altınyı

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın