ALTINYILDIZ KOLEJİNDE BAHAR ŞENLİKLERİ BAŞLADI

ALTINYILDIZ KOLEJİNDE BAHAR ŞENLİKLERİ BAŞLADI   Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi 2020-2021 ders yılında pandemi sürecinde geçirilen zamanın biriken enerjisini boşaltıp, bedenen ve ruhen desteklemek amacıyla öğrenciler ve öğretmenleri ile okul kampüsü içerisinde düzenlenen şenlikte doyasıya eğlenerek stres attılar. Beden Eğitimi Öğretmenimiz Mustafa UĞURLU tarafından organize edilen halat çekme-sandalye kapma- çuval yarışı- şakalama vb. […]

 ALTINYILDIZ KOLEJİNDE BAHAR ŞENLİKLERİ BAŞLADI

18.06.2021 - 9:14

Güncelleme : 18.06.2021 - 9:14

ALTINYILDIZ KOLEJİNDE BAHAR ŞENLİKLERİ BAŞLADI

 

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi 2020-2021 ders yılında pandemi sürecinde geçirilen zamanın biriken enerjisini boşaltıp, bedenen ve ruhen desteklemek amacıyla öğrenciler ve öğretmenleri ile okul kampüsü içerisinde düzenlenen şenlikte doyasıya eğlenerek stres attılar.

Beden Eğitimi Öğretmenimiz Mustafa UĞURLU tarafından organize edilen halat çekme-sandalye kapma- çuval yarışı- şakalama vb. etkinliklerle harika zamanlar geçirildi.

Müzik Öğretmenimiz Gökhan DEMİR’in düzenlediği müzik konserin de eğlenen öğrencilerimiz ders yılının yorgunluğunu atarak öğretmenleri ile konserin sonunda halay çektiler.

Tüm öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz her dakikası hatıralara iz bıracak tat ve güzellikte anılar biriktirerek, bu güzel günün organizasyonu için okul yönetimine teşekkürlerini ilettiler.

Sağlık, huzur, başarı dolu günlerde hep birlikte olmak dileğimizdir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın