ALTINYILDIZ KOLEJİ 2023 MEZUNLARINA MUHTEŞEM MEZUNİYET TÖRENİ

ALTINYILDIZ KOLEJİ 2023 MEZUNLARINA MUHTEŞEM MEZUNİYET TÖRENİ 1 Haziran 2023 Perşembe günü Altınyıldız Eğitim Kurumları İlkokul binası konferans salonunda düzenlenen muhteşem mezuniyet töreniyle Özel Altınyıldız Koleji Anadolu Lisesi ve Özel Altınyıldız Fen Lisesi mezun olan öğrencilerimizin sevinçleri paylaşıldı. Mezuniyet programımıza Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre Özaltın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fevzi Karaca Altınyıldız Eğitim Kurumları […]

 ALTINYILDIZ KOLEJİ 2023 MEZUNLARINA MUHTEŞEM MEZUNİYET TÖRENİ

06.06.2023 - 2:43

Güncelleme : 06.06.2023 - 2:43

ALTINYILDIZ KOLEJİ 2023 MEZUNLARINA MUHTEŞEM MEZUNİYET TÖRENİ

1 Haziran 2023 Perşembe günü Altınyıldız Eğitim Kurumları İlkokul binası konferans salonunda düzenlenen muhteşem mezuniyet töreniyle Özel Altınyıldız Koleji Anadolu Lisesi ve Özel Altınyıldız Fen Lisesi mezun olan öğrencilerimizin sevinçleri paylaşıldı.

Mezuniyet programımıza Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre Özaltın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fevzi Karaca Altınyıldız Eğitim Kurumları Genel Müdürü Seyrani İpek, Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Özkan Kılınç, Anaokulu Müdürü Hülya Çete, Kreş Müdürü Hande Özaltın, Nevşehir Milli Eğitim Müdür yardımcısı Murat Dildöken Nevşehir Milli Eğitim Maarif müfettişi Hayrettin Tükel katılmıştır.

 

2022-2023 eğitim öğretim yılında Altınyıldız eğitim kurumları Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerimizin mezun etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Büyük Önder Atatürk ve ebediyete intikal etmiş olan bütün şehitlerimizin ve gazilerimizin manevi huzurunda bir dakikalık saygı duruşu yapıldı. Saygı duruşunun ardından istiklal Marşımız coşkuyla okundu.

2023 MSÜ sınav sonuçlarına göre Altınyıldız Koleji öğrencileri yine büyük bir başarıya imza atarak yeni Türkiye dereceleri kazanmıştır.

Altınyıldız Koleji Fen Lisesi öğrencilerinden Furkan Eren; sayısal Nevşehir 1.si, Türkiye 265.si, Eşit Ağırlık Nevşehir 2.si, Türkiye 396.sı, Sözel Nevşehir 1.si, Türkiye 29.su, Genel sıralamada Nevşehir 2.si, Türkiye 337.si olmuştur.

Berkay Hasan Uslu Sözel Nevşehir 3.sü, Türkiye 797.si, Eşit Ağırlık Nevşehir 3.sü, Türkiye 996.sı olmuştur.

Arda Albayrak Sayısal Nevşehir 3.sü, Türkiye 996.sı olmuştur.

Türkiye Geneli İlk 1 000’de 4 öğrenci 7 derece

Türkiye Geneli ilk 5 000’de 10 öğrenci 39 derece

Türkiye Geneli ilk 10 000’de 13 öğrenci 52 derece

Türkiye Geneli ilk 20 000’de 16 öğrenci 78 dereceyle öğrencilerimiz Türkiye’nin ve Nevşehir’in gururu olmuştur.

Mezuniyet programımızda 2023 MSÜ sınavında Türkiye dereceleri alam 16 öğrencimize plaketlerini Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emre Özaltın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fevzi Karaca, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat Dildöken tarafından verilmiştir.

Zeynep Şişman ve Ozan Koç “Bayrak” şiirini okumuşlardır.

Özel Altınyıldız Fen Lisesi mezunları adına 2022-2023 Fen Lisesi okul birincisi Furkan eren, Özel Altınyıldız Anadolu Lisesi mezunları adına okul birincisi Özgü Özkan konuşma yapmıştır.

Özel Altınyıldız Koleji Müdürü Özkan Kılınç yaptığı konuşmada; “Özel Altınyıldız Liseleri her yıl kontenjanlarını doldurarak Nevşehir Halkının gözünde kalitesini kanıtlamış bulunmaktadır. Eğitime gönül vermiş başarıyı elde etmek için var gücüyle çalışan yönetici, öğretmen, veli ve öğrencileriyle geleceğe yön vermeye devam etmektedir. Üniversite sınavlarında mezun verdiği 2002 yılından beri, Nevşehir 1.likleri elde edip Türkiye’nin en gözde üniversitelerine göndererek büyük başarılar elde etmiş ve Nevşehir’in en kaliteli özel okulu olmayı başarmıştır. Altınyıldız Kolejinden 21 yılda mezun verdiğimiz 2000’i aşkın öğrencimizle ve aileleriyle gönül bağımız devam ediyor ve her zaman devam edecektir. Bu okulda artık Altınyıldız Koleji mezunlarının çocuklarını okutuyoruz. Türkiye’nin birçok ilinde ve devletimizin çok önemli kurumlarında çalışan Altınyıldız Koleji mezunları okulumuzun yıllardır ne kadar kök saldığının bir göstergesidir. Siz yeni mezunlarımız da en güzel mesleklerde işinizi layıkıyla yapacaksınız.” Dedi.

Özel Altınyıldız Koleji Liselerinin birincileri yaş kütüğüne plaket çaktı. Diplomaları ve ödüllerini Yönetim Kurulu başkan vekili Emre Özaltın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fevzi Karaca, Genel Müdür Seyrani İpek ve Lise Müdürü Özkan Kılınç tarafından verildi.

2022-2023 Eğitim Öğretim yılı sonunda Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesinden mezun olan öğrencilerin diplomaları programa katılan protokol ve öğretmenler tarafından verildi.

Büyük bir heyecan ile gerçekleşen kep atma töreninin ardından Altınyıldız Koleji Yönetimi, mezun olan öğrencilerimize başarılar dilemiş törene katılan herkese teşekkür ederek, onları yetiştiren öğretmen ve öğrencileri tebrik etmişlerdir.

Programımız kep atma töreninden sonra müzik programı ile devam etti. Türkiye’nin örnek okulu Altınyıldız Kolejimizin mezunları yolunuz açık olsun.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın